Главная > Послуги > Енергоаудит будівель і споруд
Енергоаудит будівель і споруд
За консультацією зверніться, будь ласка, за номером:

Енергоефективністю будови називають властивість, що характеризує кількість енергії, яка знадобиться для створення комфортних умов для роботи або проживання в неї. Клас енергоефективності присвоюється на підставі проведеного заходу, який називають енергоаудит будівель і споруд.

Енергетичне обстеження виконується за правилами, які розроблені з урахуванням вимог європейського законодавства, актів Енергетичного Співтовариства та інших документів. Обстеження будівлі на предмет тепловтрат проводиться з урахуванням таких даних:

 • кліматичних особливостей місцевості;
 • цільового призначення споруди та її конструкція;
 • энергохарактеристик і енергобалансу будівлі;
 • терміну служби комунікацій і елементів конструкцій;
 • використання альтернативних енергоджерел і захисту від сонця.

Як виконується енергоаудит будівель і споруд

Вивчення будови на предмет енергоефективності називають енергоаудит будівель і споруд. В ході процедури також розробляються заходи щодо зменшення використання енергоресурсів.

Вера МойсенкоТОВ «Український інженерно-експертний центр» проводить аудит енерговитрат будівлі будь-якого призначення. Ми проводимо енергоаудит підприємства, житлового або громадського будинку. Метою такого заходу є визначення класу енергоефективності та розробка економії використання енергії.

Проведення енергоаудиту будівлі передбачає вивчення документів і технічних параметрів для отримання інформації про енергоефективність. Заключним етапом є звіт про енергоаудит, де описуються джерела енерговитрат, причини більшого споживання ресурсів, і розробляються заходи щодо їх усунення.

Виконуються роботи в такій послідовності:

 • робляться виміри, обстеження будівель тепловізором для визначення енергобалансу і деталізації елементів використання енергоресурсів;
 • визначається потенціал для заощадження енергії, проводиться аналіз структури для вибору найбільш підходящої програми;
 • результати, які отримані після впровадження, обґрунтовуються;
 • даються рекомендації щодо збереження ресурсів;

Проведення енергоаудиту закінчується звітом і виготовленням енергетичного паспорта нерухомості.

Сертифіковані фахівці ТОВ «Український інженерно-експертний центр» в роботі використовують сучасне обладнання, що дозволяє отримати максимально точні дані.

Ціна енергообстеження будівель залежить від складності та обсягу виконаних робіт. Всі моменти обумовлюються і прописуються в договорі. Можна обстеження будівель тепловізором виділити в окремий документ. У ньому описується аналіз даних, і розробляються заходи щодо збільшення енергоефективності.

Що таке енергетичний паспорт

З недавнього часу це невід’ємна частина документів на нерухоме майно. Він виготовляється разом з проектом на будову і оновлюється кожні 5 років. Інформацію, яку він містить, допомагає отримати енергоаудит будівель і споруд. Крім формальних даних і характеристик об’єкта в паспорті вказується енергоаудитор, який виконував його виготовлення. Для оформлення документа знадобляться сертифіковані фахівці, такі працюють в ТОВ «Український інженерно-експертний центр», керує яким Євген Ананьєв – експерт з енергетичного обстеження будівель і споруд.

Коли знадобиться паспорт енергоефективності:

 • при здачі в експлуатацію будівлі, якщо вносилися зміни в проект;
 • якщо для об’єкта передбачено обов’язкове проведення енергоаудиту;
 • щоб обчислить оптимальну витрату тепла;
 • для визначення класу енергоефективності;
 • щоб контролювати втрати тепла і економити кошти;

Наша компанія готова провести енергоаудит споруд, і виготовити енергетичний паспорт об’єкта. Енергоаудитор виконає роботи на будівлях будь-якого призначення і форми власності.

Замовляти обстеження варто у професіоналів

Спрямоване енергозбереження як на цивільне, так і промислове будівництво. Проводяться різні заходи, які своєю метою мають економію ресурсів. Держава обрала курс на підвищення енергоефективності та енергозбереження. Воно закликає власників нерухомості проводити заходи з енергозбереження.

Для цього потрібні фахівці, такі як Євген Ананьєв – експерт з енергетичного обстеження будівель і споруд. Вони допомагають зібрати інформацію, розрахувати енергоефективність, знайти причини втрат енергії та розробити заходи щодо їх усунення. Все це призводить до значної економії ресурсів.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте детальну консультацію у наших фахівців. Ознайомившись з документами вам скажуть вартість енергоаудиту. Після складання договору, наш фахівець приїде на об’єкт і проведе необхідні виміри, на підставі яких буде виконаний звіт, і надани рекомендації щодо збільшення енергоефективності вашого нерухомого майна. Енергопаспорт ви також отримаєте у нас. Ми відрізняємося конкурентними цінами та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Залишити заявку
м. Київ, Печерськ, вул. Генерала Алмазова, 4
0