Главная > Послуги
Послуги

Технічне обстеження будівель і споруд

Своєю метою технічне обстеження будівель і споруд ставить виявлення відхилень стану споруди, яке є по факту, від регламентованого технічними документами. Здійснюється це за допомогою сучасних експертних методів. В ході робіт проводиться обстеження несучих конструкцій.

Обстеження будівель на предмет доступності для МГН

Держава гарантує своїм громадянам рівні права, це поширюється і на створення однакової доступності для всього населення незалежно від ступеня його мобільності. Законодавці прийняли ряд документів, які покликані забезпечити доступність будівлі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, і основним таким документом можна виділити: ДБН В.2.2-40: 2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», що вступили в силу 01.04.2019 року.

Енергоаудит будівель і споруд

Енергоефективністю будови називають властивість, що характеризує кількість енергії, яка знадобиться для створення комфортних умов для роботи або проживання в ньому. Клас енергоефективності присвоюється на підставі проведеного заходу, який називають енергоаудит будівель і споруд.

Оставить заявку
г.Киев, б-р Леси Украинки, 26, корпус 1, оф. 25
0