Главная > Новини > Звіт про доступність приміщень лікарень та медичних центрів
Звіт про доступність приміщень лікарень та медичних центрів
За консультацією зверніться, будь ласка, за номером:

У наш час існує досить недугів, через які люди сильно страждають. Але щоб полегшити їхнє життя, існує багато пристосувань, як в приватних приміщеннях, так і в муніципальних установах. Наше завдання – допомогти облаштувати їм комфортні умови для життя і надати можливість бути комунікабельними. Лікарні та медичні центри – одні з найпопулярніших місць, які можуть відвідувати люди з певними проблемами мобільності. Саме тому, медичним установам приділяють так багато уваги. Щоб забезпечити зручність будівель для МГН, потрібно перевіряти інклюзивність приміщення лікарні для осіб з обмеженими можливостями.

Будь-яка людина має потребу в елементарних умовах, що вже говорити про людей з обмеженими можливостями. У цьому світі майже все створюється здоровими для таких же здорових людей, що значно ускладнює життя людей з інвалідністю. Проблеми із зором, слухом, пересуванням, інші фізичні недуги, не повинні заважати людям, відвідувати будь-які місця. Особливо такі установи, де маломобільні групи населення можуть підправити або поліпшити своє здоров’я, адже тільки медицина зможе їм допомогти. Тому потрібно забезпечити доступність медичного центру для МГН.

У відвідуванні лікарень і медичних центрів потребує кожен, тому слід забезпечити безперешкодне перебування в них не тільки для здорових людей, але також і людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Для цього установам необхідно мати звіт експерта про доступність лікарень для МГН. Саме з такими завданнями допоможе вам впоратися наша компанія. У нас ви можете замовити розробку проекту будь-якої складності, наші фахівці зроблять свою роботу якісно, ​​тому ви можете не переживати. Перевірку з боку державних органів проект точно пройде.

Чому варто обрати нашу компанію

Вера МойсенкоНаше підприємство набирає в штат лише надійних співробітників, компетентних в даній сфері роботи і готових на замовлення будь-якої складності. Протягом довгого часу, ми займаємося не тільки проектуванням і документацією для приміщень, але і реалізацією їх в дійсності. Якщо лікарні або медичному центру необхідно пройти державну оцінку і оформити звіт про доступність приміщень лікарень, то ви сміливо можете звертатися до нас.

Вартість наших послуг є однією з найдоступніших на ринку подібних послуг в Україні. Наші фахівці виконають свою роботу якісно і без будь-яких затримок. Все наші роботи відповідають нормам і вимогам законів та підзаконних актів.

Норми і вимоги, необхідні для отримання звіту

В Україні діє закон, згідно з яким всі приміщення, незалежно від їх функціоналу, зобов’язані оформити висновок про доступність лікарні для осіб з інвалідністю та відповідно до нього, необхідно покращувати доступність приміщень лікарень для МГН і людей з інвалідністю.

Існує кілька вимог, обов’язкових для виконання:

  1. Безперешкодний доступ до необхідних об’єктів (має на увазі наявність пандусів, ліфтів тощо).
  2. Умови для безперешкодного користування (має на увазі наявність спеціальних табличок, тактильних підлог тощо).
  3. Належне розташування засобів інформації і обладнання (наявність звукової та зорової інформації, наявність іншого виду інформації і т.і.).

Ми допоможемо вам скласти і впровадити проектну документацію, яка гарантує повну відповідність приміщення медичного центру вимогам ДБН про доступність для маломобільних груп населення. Будь-яка неточність в розмітці може призвести до великих проблем в експлуатації приміщення. Безпека людей з інвалідністю буде під загрозою.

Втім, якщо ви звернулися в нашу компанію, то можете бути спокійним. Такі ситуації просто неможливі, адже наші співробітники сумлінно виконують свою роботу.

Як проводиться оцінка приміщення

Доступність лікарні для осіб з інвалідністю можуть визначити тільки контролюючі органи. Без їхнього дозволу ви не зможете нормально експлуатувати своє приміщення. Детальне вивчення проекту дозволяє виявити певні недоліки, які можуть бути непомітні для простих людей. До виявлених проблем будуть запропоновані шляхи їх вирішення і поліпшення. Всі корективи супроводжуються фотографіями і потрібними вимірами. У корективи можуть входити, як рекомендація по установці певних пандусів, ліфтів, так і збільшення пройомів або позбавлення від деяких перешкод. Все буде оцінюватися в ключі зручності використання для людей з інвалідністю. Тільки тоді можливе оформлення звіту про доступність приміщення лікарні або медичного центру. Оцінка буде проводитися за допомогою спеціальних приладів вимірювання, які визначають якість приміщення.

Оформлення висновку експерта про доступність медичного центру для маломобільних груп населення неможливо, якщо відсутні документи про договір оренди, паспорт БТІ, реєстраційні номери та опис обладнання, підкріплене фотографіями та даними вимірювань. На це варто звернути увагу, адже це досить важливі документи, які будуть потрібні не тільки при оцінці приміщення, але і для подальшої експлуатації будівлі.

Якщо ж лікарні або медичні центри не зможуть оформити звіт про доступність приміщень лікарень, то будуть застосовані санкції, які пізніше можуть перешкодити нормальному функціонуванню будівлі. Крім великих сум штрафів, вас можуть притягнути до відповідальності. Люди з інвалідністю бажають жити таким же вільним і зручним життям, що і здорові люди, так навіщо ж ризикувати своїм і їхнім життям, щоб заощадити? Обов’язок кожного з нас – дати відчуття безпеки для маломобільних груп, адже їм і так важко жити в світі, де все створено для здорових людей.

Тому рекомендуємо вам користуватися послугами нашої компанії, адже висновок експерта про доступність медичного центру для маломобільних груп населення, отримати з нашою допомогою буде набагато простіше.

Залишити заявку
м. Київ, Печерськ, вул. Генерала Алмазова, 4
0