Главная > Новини > Проект доступності та навігації для людей з інвалідністю та МГН
Проект доступності та навігації для людей з інвалідністю та МГН
За консультацією зверніться, будь ласка, за номером:

Людям з фізичними обмеженнями такими, як відсутність зору, слуху, іншими фізичними проблемами, іноді важко доводиться орієнтуватися і пересуватися в просторі. І справа буває зовсім не в їх інвалідності, а у відсутності можливості нормального пересування по необладнаних приміщеннях. Людям не доступні певні приміщення і можливість до них дістатися теж відсутня. Господарі приміщень іноді можуть навіть не здогадуватися про деякі проблеми інвалідів, адже самі ніколи про це не замислювалися. Саме для цього існує обстеження доступності будівель і приміщень для осіб з інвалідністю.

Люди з обмеженими можливостями відчувають великі проблеми не тільки з доступом до певних будівель або установам, а й з навігацією всередині них. Не завжди присутні голосові або фізичні покажчики, що сильно ускладнюють дії людини. Потреба у відвідуванні певних установ змушує йти туди, незалежно від зручності. Саме тому, щоб уникнути подібних ситуацій, перед початком експлуатації власнику необхідно здійснити проектування навігації в будівлях і приміщеннях для осіб з обмеженими можливостями.

Висновок про доступність приміщення для МГН і людей з інвалідністю необхідно для всіх приміщень, незалежно від їх функціоналу. Люди з різними фізичними обмеженнями можуть відвідати будівлю. Перерахуємо приклад людей, яким необхідна доступність і навігація в приміщеннях:

• люди, які мають проблеми з візуальним і акустичним сприйняттям;
• люди з порушенням опорно-рухової системи;
• люди з тимчасовим руховим обмеженням;
• діти дошкільного і шкільного віку;
• літні люди, ветерани.

Проект про доступність і навігації МГН дозволяє полегшити життя всім цим людям. При дотриманні всіх правил, відповідальність за їх життя не буде вас турбувати, тому що ви будете впевнені в своїй роботі.

Чому варто вибрати саме нашу компанію

Вера МойсенкоУ нашій компанії ви можете замовити розробку проекту будь-якого приміщення, адже ми спеціалізуємося на вирішенні завдань будь-якої складності. Створення проекту доступності приміщень для МГН і його реалізація не складе нам праці. Ми допоможемо вам з оцінкою приміщення і виявленням вже наявних недоліків. Наші фахівці проходять ретельний відбір, тому ми відповідаємо за якість роботи. Відмінний результат не означає, що ціни будуть високі, навпаки, наш цінник досить реалістичний для вашого гаманця.

Критерії, яких необхідно дотримуватися

Доступність будівлі і приміщень для маломобільних груп населення залежить від сукупності багатьох вимог. Адже тільки один фактор не може відразу вирішити всі проблеми.

Наша компанія зможе втілити в життя проект доступності для людей з інвалідністю та проект доступності для маломобільних груп населення. Для цього вам необхідно отримати деякі наші рекомендації:

• мати всі необхідні документи, такі як договір оренди, паспорта БТІ і реєстраційного номера обладнання;
• мати засоби для простого відвідування будівлі (пандуси тощо).

Для можливості втілити в життя проект навігації для осіб з інвалідністю та проект навігації для маломобільних груп населення так само рекомендуємо кілька простих дій:

• мати всі необхідні документи, необхідні для проведення оцінки будівлі або приміщення;
• мати засоби для легкого пересування в будівлі (звукові або фізичні покажчики).

Наші співробітники сумлінно виконають свою роботу, підкажуть вам в разі будь-яких проблем. Проекти, створені нами, проходять навіть найсуворішу оцінку державних органів. Спеціальне обладнання зробить необхідні заміри, і ми зможемо реалізувати ваш проект. Саме з нами ви отримаєте високу якість роботи, за прийнятну ціну і в найкоротші терміни.

Залишити заявку
м. Київ, Печерськ, вул. Генерала Алмазова, 4
0