Главная > Новини > Обстеження приміщень на предмет доступності для МГН сертифікованим експертом
Обстеження приміщень на предмет доступності для МГН сертифікованим експертом
За консультацією зверніться, будь ласка, за номером:

Евгений Ананьев - главный экспертЛюди з інвалідністю – це така ж частина суспільства, але далеко не кожна людина з обмеженими можливостями може безперешкодно жити в сучасних умовах. Зараз багато хто піклується про успішну інтеграцію інвалідів у суспільство, тому намагаються створити доступне середовище. Обстеження приміщень сертифікованим експертом – це обов’язкова процедура для тих, хто хоче допомогти людям з інвалідністю успішно жити в сучасному суспільстві.

За яким принципом проводиться обстеження приміщень сертифікованим експертом? Обстеження включає в себе багато пунктів, необхідно врахувати всі, від збору документів до відстані між поручнями. Для того, щоб успішно пройти обстеження потрібно обладнати не тільки приміщення, але і прилеглу територію, якщо вона є.

Висновок про доступність приміщення сертифікованим експертом отримується за наступним планом:

• спочатку експерту необхідно побачити всі документи, для кожного приміщення вони різні, але в основному – це паспорт об’єкта, кадастрові та інші необхідні документи;
• якщо це житлове приміщення, то необхідні документи, що підтверджують інвалідність у людини, яка буде там жити;
• після перевірки всіх необхідних документів, експерт приступає безпосередньо до огляду приміщення, спочатку проводиться візуальний аналіз;
• при необхідності проводяться додаткові випробування, наприклад, випробування для несучих конструкцій;
• якщо справа стосується житлового приміщення, то експерт повинен поговорити з людиною з інвалідністю для того, щоб виявити його потреби і зрозуміти, які ще потрібні пристосування для його комфортного існування;
• завершальний етап – експерт дає оцінку приміщенню згідно з проведеною бесіди, чи є необхідність або можливість пристосування будинку згідно з потребами людини з інвалідністю, або її немає.

Доступність будинків для осіб з інвалідністю можуть визначити тільки спеціальні контролюючі органи або сертифікований для цього експерт. Якщо ви хочете забезпечити доступну середу людям з інвалідністю та маломобільних груп населення, то вам необхідно отримати висновок про доступність будівлі для МГН. Детальне вивчення проекту будівлі, а також його безпосереднє обстеження допомагає виявити недоліки, які будуть ускладнювати життя людям з інвалідністю.

У разі, якщо були виявлені які-небудь недоліки, вам запропонують шляхи вирішення проблем. Всі ці корективи будуть підкріплені фотографіями і потрібними вимірами. У корективи можуть входити, як рекомендація по установці певних пандусів, ліфтів, так і збільшення пройомів або позбавлення від деяких перешкод. Все буде оцінюватися в ключі зручності використання для людей з інвалідністю. Тільки тоді можливе оформлення звіту про доступність приміщення. Оцінка буде проводитися за допомогою спеціальних приладів вимірювання, які визначають якість приміщення.

Доступність будівлі для маломобільних груп населення досягається шляхом розробки плану, проектування, забезпечення будівлі необхідним обладнанням. Вам необхідно дотримуватися безлічі вимог, які будуть стосуватися не тільки будівлі, але і прилеглої території. Наприклад, встановлена ​​певна ширина дверних пройомів, максимальна висота горизонтальних перепадів, а також кількість ступенів на сходах.

Що робити, коли ви не можете самостійно створити проект доступного всім будівлі або приміщення? Звернутися в нашу компанію!

Чому ви повинні обрати саме нас?

У нашій компанії ви можете замовити розробку проекту будь-якого приміщення, адже ми спеціалізуємося на вирішенні завдань будь-якої складності. Ми вже багато років працюємо з підприємцями і компаніями, які хочуть створити доступну середу людям з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Якщо вам необхідно отримати висновок про доступність приміщення від сертифікованого експерта, то ми можемо допомогти вам не тільки створити проект приміщення або будівлі, але також і втілити його в життя. Також, ми можемо обстежити вже готове приміщення, виявити недоліки і допомогти їх усунути. Всі фахівці, які працюють в нашій компанії проходять ретельний відбір, тому ми відповідаємо за високу якість виконаної роботи. Висока якість не означає, що і ціни будуть високі, навпаки, наш цінник досить реалістичний для вашого гаманця.

Відсутність висновку експерта

Висновок сертифікованого експерта про доступність приміщення неможливий, якщо відсутній повний перелік необхідних документів. До необхідних документів належать: договір про оренду, кадастровий паспорт, реєстраційні номери, опис встановленого обладнання і багато іншого. На це варто звернути увагу, адже це досить важливі документи, які будуть потрібні не тільки при оцінці приміщення, але і для подальшої експлуатації будівлі.

Якщо ж ви не зможете оформити звіт про доступність приміщень і будівель, то чекайте санкцій, наприклад таких, як великі штрафи. Крім цього, ви ризикуєте життям і безпекою людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Люди з обмеженими можливостями теж потребують комфортного і безпечного життя, тому не варто економити на облаштуванні будинку або приміщення. Обов’язок кожного з нас, дати відчуття безпеки для маломобільних груп, адже їм і так важко жити в світі, де все створено для здорових людей.

Ви завжди можете скористатися послугами нашої компанії для того, щоб забезпечити доступність навколишнього середовища людям з інвалідністю та маломобільних груп населення, крім того, з нами ви гарантовано пройдете експертизу доступності приміщення.

Залишити заявку
м. Київ, Печерськ, вул. Генерала Алмазова, 4
0