Главная > Новини > Документ технічної експертизи пошкодженої будівлі для отримання компенсації
Документ технічної експертизи пошкодженої будівлі для отримання компенсації
За консультацією зверніться, будь ласка, за номером:

Питання про те, як отримати компенсацію за пошкоджену квартиру в Київській області, набуло особливої актуальності серед мешканців регіону. Після звільнення від окупантів, проведення аварійно-рятувальних робіт та розмінування території на перший план виходить отримання компенсації за пошкоджені будинки внаслідок військової агресії російської федерації.

Урядом країни за сприяння міжнародних фондів активно розробляється, уточнюється та доповнюється механізм відшкодування громадянам збитків через війну. У свою чергу, основне завдання постраждалих – підготувати доказову базу для отримання компенсації.

Нюанси отримання виплат за нерухомість, пошкоджену під час війни

Урядом України сформовано механізм компенсацій громадянам збитків від військових дій. Він закріплений кількома Постановами Кабінету Міністрів, а також додатковими законодавчими та підзаконними актами. Основна складність, з якою стикаються українці під час спроб отримати компенсації – неоднозначність трактувань законодавчих норм. Відсутність досвіду та можливість різночитання законодавства ставлять під загрозу можливість самостійно отримати компенсацію за знищений будинок у Київській області.

Тому спеціалізовані питання краще довірити професіоналам, які мають досвід вирішення таких завдань. Ключовий фактор, що впливає на схвалення заявки та нарахування коштів, – збір повного пакета документів для компенсації. Зокрема:

 • документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомості, що постраждав внаслідок бойових дій;
 • технічний паспорт квартири чи приватного будинку;
 • право власності на земельну ділянку (для приватних домовласників);
 • документ технічної експертизи будівлі.

Примітно, що саме проведення експертного обстеження нерухомості у Київській області стає головним кроком на шляху отримання виплат. Завдання такого обстеження – підтвердження факту завдання шкоди саме внаслідок військової агресії Російської Федерації, а не раніше або за інших обставин.

Кваліфіковане та повноцінне експертне обстеження пошкоджених будинків, зруйнованих будівель або згорілих квартир є запорукою схвалення заявки на отримання компенсації та перерахування власнику грошових коштів в обсязі, який можна порівняти з масштабом пошкоджень.

Технічна експертиза будівель. Суть та призначення процедури

Проведення технічної експертизи будівель та приміщень, які постраждали через обстріл або ракетні удари, є першим кроком на шляху до підготовки пакету документів для компенсації та подання заявки до державних органів. Документ технічної експертизи будівлі містить у собі інформацію, що підтверджує факт завдання збитків під час військових дій, а також його всебічну оцінку для визначення розміру компенсації.

Обстеження приватних будинків та квартир на предмет пошкоджень необхідне для досягнення таких цілей:

 • підтвердження факту руйнування чи знищення об’єкта нерухомості під час бойових дій;
 • збір доказової бази для суду;
 • розрахунок усіх збитків, які зазнав власник житла;
 • стягнення компенсації з винного боку під час проведення міжнародних судових розглядів;
 • розробка проектів відновлення, реконструкції чи капітального ремонту об’єкта;
 • підтвердження факту повного знищення нерухомості або неможливості її подальшого використання з необхідністю зносу;
 • виплата компенсацій для відновлення чи будівництва нового будинку;
 • одержання житла від держави замість зруйнованого.

Проведення експертного обстеження нерухомості у Київській області – вузькоспеціалізована сфера діяльності. Не всі компанії чи організації мають право на виконання цього типу робіт. На законодавчому рівні це питання регулюється Порядком обстеження об’єктів будівництва. Відповідно до встановлених норм, технічна експертиза будівель може проводитись виконавцями, які пройшли відповідну акредитацію.

В іншому випадку під час розгляду заявки експертне обстеження зруйнованих будинків може бути поставлене під сумнів і, як наслідок, весь пакет документів втратить юридичну силу. Це спричиняє проблеми зі схваленням заявки на виплати загалом або сильне зменшення суми компенсації. Тому головне правило для власників постраждалої нерухомості – отримання документа про технічну експертизу лише у спеціалізованій компанії, яка має у штаті кваліфікованих виконавців робіт.

 

Багатоквартирний житловий будинок, який постраждав через військові дії. Село Бузова Київської області.

Експертне обстеження будівель та споруд у Києві та Київській області

Український інженерно-експертний центр займається всім спектром робіт з обстеження нерухомості, що постраждала через війну. Обстеження квартир та приватних будинків у Бучі, Бородянці, Ворзелі та інших містах Київщини виконується командою професіоналів, які пройшли необхідну атестацію.

Експерти центру включені до Єдиного державного реєстру будівельної діяльності та мають кваліфікаційні сертифікати, що підтверджують право на проведення технічної експертизи будівель та споруд, що постраждали внаслідок військових дій. Це гарантує замовникам стовідсоткову юридичну силу отриманих документів та можливість отримання компенсації у повному обсязі.

Проведення обстеження будинків та квартир у Бородянці, Ірпені та інших населених пунктах області

Експертне обстеження пошкодженого житла для отримання компенсації проводиться спеціалістами Українського інженерно-експертного центру після виконання всіх необхідних рятувальних заходів та розмінування територій. Роботи виконуються виходячи із звернення замовника.

Заявку на експертне обстеження будівель та споруд у Києві та Київській області можуть подати:

 • власники будинків та квартир;
 • представники власників на підставі нотаріальної довіреності;
 • інші уповноважені органи.

Обстеження будинків та квартир в Ірпені та інших містах Київської області проводиться за загальним алгоритмом:

 • розгляд проектної та технічної документації на об’єкт (за її наявності);
 • підготовка необхідного обладнання та матеріалів;
 • візуальний огляд споруд;
 • інструментальне обстеження;
 • фіксування виявлених ушкоджень;
 • розрахункова частина;
 • підготовка креслень.

В результаті замовник отримує:

 • висновки щодо технічного стану об’єкта нерухомості;
 • проекти можливої реконструкції будівлі чи споруди;
 • висновок для підтвердження обставин руйнування та отримання компенсації.

Експертне обстеження квартир після обстрілу – шанс на максимально швидке отримання виплат у повному обсязі.

Технічна експертиза будівель від Українського інженерно-експертного центру

Ми обстежуємо приватні домоволодіння та житлові приміщення у Ворзелі, Бучі, Бородянці, Ірпені та інших містах Київської області. Фахівці центру виїжджають на об’єкти від початку державної кампанії з відшкодування збитків від війни. Завдяки цьому експерти вже мають необхідний досвід виконання робіт та професійні навички щодо обстеження будівель та споруд, що постраждали внаслідок бойових дій.

Серед основних переваг співпраці з нашою компанією:

 • попередні консультації на безоплатній основі;
 • наявність усієї необхідної дозвільної документації, свідоцтв та кваліфікаційних сертифікатів у виконавців;
 • оперативність та висока якість виконання робіт;
 • висновки про пошкоджень, які мають юридичну силу;
 • надання всієї необхідної доказової бази, а також креслень, фото та відеодоказів;
 • доступна вартість послуг.

Ми проведемо технічну експертизу нерухомості у Київській області відповідно до всіх законодавчих норм та з урахуванням потреб замовника. Завдяки цьому гарантовано перерахування компенсації у максимально можливому обсязі. Замовляйте послуги прямо зараз, і отримуйте всі належні виплати за збитки від війни.

 

 

Залишити заявку
м. Київ, Печерськ, вул. Генерала Алмазова, 4
0